OŚCIEŻNICE, OKIENKA, AKCESORIA


OŚCIEŻNICA KONSTRUKCJA:

Ościeżnica stała wykonana z drewna litego pokrytego sosnową okleiną naturalną produkowana zgodnie z polską normą do samodzielnego wykończenia. Produkowana jest do wszystkich skrzydeł sosnowych. Ościeżnica jest zaopatrzona w dwa lub trzy zawiasy czopowe (typu Retro) w zależności od rozmiaru skrzydła oraz w zaczep do zamka. Standardowa szerokość ościeżnicy wynosi 90mm. Opcjonalnie może być wyposażona w uszczelkę.

Ościeżnica wykonana jest z litego drewna sosnowego malowana farbami wodnymi w kolorystyce skrzydeł malowanych proponowanych przez naszą firmę. Wyposażona jest w dwa lub trzy zawiasy w zależności od rodzaju i rozmiaru skrzydła, zaczep do zamka. Opcjonalnie może być wyposażona w uszczelkę. Standardowa szerokość ościeżnicy wynosi 90 mm.

Ościeżnica mini wykonana jest z MDF o grubości 40mm, szerokości 90mm pokrytego sztuczną folią w kolorystyce skrzydeł płaskich proponowanych przez naszą fi rmę. Standardowo ościeżnica zaopatrzona jest w dwa zawiasy proste, zaczep do zamka oraz uszczelkę. Firma nasza produkuje również ościeżnice wzmocnione do skrzydeł wejściowych wzmocnionych. Ościeżnica taka zaopatrzona jest w trzy zawiasy z kontrą, dwa zaczepy oraz w uszczelkę.

Ościeżnica regulowana produkowana jest z sosnowego drewna litego lub z MDF w kolorystyce skrzydeł płaskich w zależności od potrzeb klienta. Zbudowana jest ze stałej ościeżnicy z opaską kątową z możliwością regulacji w zakresie 90 mm – 120 mm. Dodatkowo w komplecie znajduje się listwa maskująca do montażu od strony okuć. Zaopatrzona jest w dwa lub trzy zawiasy, zaczep do zamka oraz uszczelkę.

LISTWY KONSTRUKCJA:

Listwy wykończeniowe produkowane są z sosnowego drewna litego pomalowane farbami wodnymi bądź jako listwy surowe lub z MDF, który po przefrezowaniu okleinowany jest sztuczną folią w kolorystyce skrzydeł płaskich proponowanych przez naszą firmę.

OKIENKA INWENTARSKO-PIWNICZNE

Produkowane są z drewna sosnowego litego lub klejonego uchylne lub otwierane z klamką w rozmiarach:

  • 60 x 60
  • 60 x 90
  • 60 x 120
  • 90 x 90
  • 90 x 120