fbpx
parallax background

OŚCIEŻNICE


OŚCIEŻNICA SOSNOWA KONSTRUKCJA:

Ościeżnica regulowana produkowana jest z sosnowego drewna klejonego w szerokościach pod grubość muru w zależności od potrzeb klienta. Wykończona opaską kątową o regulacji 30mm. Zaopatrzona jest w dwa lub trzy zawiasy, zaczep do zamka oraz uszczelkę. Produkowana zgodnie z polską normą. Ościeżnice w naszej ofercie są w wersji surowej do samodzielnego malowania lub malowane farbami w kolorach skrzydeł malowanych proponowanych przez naszą firmę.

Ościeżnica stała wykonana z drewna litego lub klejonki sosnowej pokryte sosnową okleiną naturalną. Produkowana zgodnie z polską normą do wszystkich skrzydeł sosnowych. Ościeżnica jest zaopatrzona w dwa lub trzy zawiasy czopowe (typu Retro) w zależności od rozmiaru skrzydła oraz w zaczep do zamka. Standardowa szerokość ościeżnicy wynosi 90mm i wyposażona w uszczelkę. Produkowane ościeżnice w naszej ofercie są w wersji surowej do samodzielnego malowania lub malowane farbami w kolorach skrzydeł malowanych proponowanych przez naszą firmę.

LISTWY KONSTRUKCJA:

Listwy wykończeniowe produkowane są z sosnowego drewna litego pomalowane farbami w kolorach skrzydeł proponowanych przez naszą firmę bądź jako listwy surowe. Szerokość listwy 60mm.