OŚCIEŻNICE


OŚCIEŻNICA SOSNOWA KONSTRUKCJA:

Ościeżnica regulowana produkowana jest z sosnowego drewna klejonego w szerokościach pod grubość muru w zależności od potrzeb klienta. Wykończona opaską kątową o regulacji 30mm. Zaopatrzona jest w dwa lub trzy zawiasy, zaczep do zamka oraz uszczelkę. Produkowana zgodnie z polską normą. Ościeżnice w naszej ofercie są w wersji surowej do samodzielnego malowania lub malowane farbami w kolorach skrzydeł malowanych proponowanych przez naszą firmę.

Ościeżnica stała wykonana z drewna litego lub klejonki sosnowej pokryte sosnową okleiną naturalną. Produkowana zgodnie z polską normą do wszystkich skrzydeł sosnowych. Ościeżnica jest zaopatrzona w dwa lub trzy zawiasy czopowe (typu Retro) w zależności od rozmiaru skrzydła oraz w zaczep do zamka. Standardowa szerokość ościeżnicy wynosi 90mm i wyposażona w uszczelkę. Produkowane ościeżnice w naszej ofercie są w wersji surowej do samodzielnego malowania lub malowane farbami w kolorach skrzydeł malowanych proponowanych przez naszą firmę.

LISTWY KONSTRUKCJA:

Listwy wykończeniowe produkowane są z sosnowego drewna litego pomalowane farbami w kolorach skrzydeł proponowanych przez naszą firmę bądź jako listwy surowe. Szerokość listwy 60mm.

OŚCIEŻNICA MDF KONSTRUKCJA:

Ościeżnica mini MDF wykonana jest z płyty MDF o grubości 40mm, szerokości 90mm pokrytej sztuczną folią w kolorystyce skrzydeł płaskich proponowanych przez naszą firmę. Standardowo ościeżnica zaopatrzona jest w dwa zawiasy proste, zaczep do zamka oraz uszczelkę. Firma nasza produkuje również ościeżnice wzmocnione do skrzydeł wejściowych wzmocnionych. Ościeżnica taka zaopatrzona jest w trzy zawiasy z kontrą, dwa zaczepy oraz w uszczelkę. W naszej ofercie również ościeżnice regulowane o zakresie 90-120mm

LISTWY KONSTRUKCJA:

Listwy wykończeniowe produkowane są z płyty MDF pokryte folią w kolorze ościeżnic mini MDF. Szerokość listwy 60mm.